Bungalovy Jako Doma ****

Kyjov

Rodinné bungalovy, kde se opravdu budete cítit jako doma

Bungalovy Jako Doma**** se nacházejí v jihomoravském Kyjově , na okraji města, přímo u cyklostezky, nad vinnými sklípky. Kyjov je centrem regionu vinařství, gastronomie, folkoru, cyklostezek a památek. Místo v centru Slovácka je ideálním východiskem pro atraktivní výlety na Baťův kanál, do Strážnice, Kroměříže, na Pálavu, do Lednicko-valtického areálu, do Chřibů (hrad Buchlov) nebo do překrásných Bílých Karpat. Jen pár desítek minut jízdy je hranice se Slovenskem i Rakouskem (do Vídně jen 1,5 hodiny jízdy). Bungalovy nabízí své nadstandardní služby jen pro 3 rodiny, tak aby byl zajištěn kvalitní servis, soukromí a pohodlí všech hostů.

Ubytování se nachází v rozlehlé a krásně udržované zahradě, kde si každý najde své oblíbené místo. Hostům je k dispozici moderní vyhřívaný bazén (8*3,5 m, hl. 1,5 m) s dostatkem relaxačních ploch a lehátek s venkovní sprchou a občerstvovacím koutkem. Rodiny s malými dětmi ocení malé dětské hřiště (prolézačky, pískoviště…). Sportovně založení hosté mohou využít moderní ping-pong nebo ruské kuželky. K relaxaci slouží posezení pod pergolou a venkovní ohniště s lavičkami. Pohodlné parkování je zajištěno vyhrazenými místy uvnitř objektu s kamerovým dozorem . Celý areál je pokryt kvalitním signálem WIFI. Stravování formou vlastního vaření v kuchyňce.

Hlavní budovu Penzionu Jako Doma otevíráme až v roce 2021. Můžete se těšit na velkou společenskou místnost, další apartmány, poskytování snídaní nebo služby recepce.