Penzion Jako Doma ****

Penzion v srdci Slovácka, kde se opravdu budete cítit jako doma.

Penzion Jako Doma se nachází v jihomoravském Kyjově , na okraji města, přímo u cyklostezky, nad vinnými sklípky. Kyjov je centrem regionu vinařství, gastronomie, folkoru, cyklostezek a památek. Tento moderně vystavěný a rekonstruovaný penzion nabízí své nadstandardní a detailně promyšlené služby jen v 5 ubytovacích jednotkách, tak aby byl zajištěn kvalitní servis, soukromí a pohodlí všech hostů.

Penzion se nachází v rozlehlé a krásně udržované zahradě, kde si každý najde své oblíbené místo. Hostům je k dispozici moderní vyhřívaný bazén (8*3,5 m, hl. 1,5 m) s dostatkem relaxačních ploch a lehátek s venkovní sprchou a občerstvovacím koutkem (minibar, výrobník ledu, kávovar, dřez s T+S). Rodiny s malými dětmi ocení malé dětské hřiště s prolézačkami a houpací zahradní sedačku. Sportovně založení hosté mohou využít moderní ping-pongi nebo ruské kuželky. K relaxaci slouží posezení pod pergolou a venkovní ohniště s lavičkami (el. gril). Pro mlsné jazýčky se nabízí bylinková a ovocná zahrádka. Součástí penzionu je i tradiční vinný sklípek, který mohou klienti během pobytu po dohodě využít. Pohodlné parkování je zajištěno vyhrazenými místy uvnitř objektu s kamerovým dozorem . Celý areál je pokryt kvalitním internetovým signálem WIFI.

Od dubna 2021 bude vybavenost penzionu rozšířena o posezení pod krytou terasou (plynový gril) a posezení na terase. V hlavní budově bude dále k dispozici společenská místnost s krbem na dřevo, ve které se podávají snídaně. K dispozici bude recepce s infokoutkem a relaxační místnost s infrasaunou.

Stravování

Do 31.3.2021 jsou všechny pobyty bez stravování. Od 1.4.2021 pobyty zahrnují bohatou snídani formou studeného i teplého bufetu.