Penzion Jako Doma ****

Penzion v srdci Slovácka, kde se opravdu budete cítit jako doma.

Penzion Jako Doma se nachází v jihomoravském Kyjově, na okraji města, přímo u cyklostezky a nad vinnými sklípky. Kyjov je centrem atraktivního regionu vinařství, gastronomie, folkloru, cyklostezek a památek. Tento moderně vystavěný a rekonstruovaný penzion nabízí své nadstandardní a detailně promyšlené služby jen v 5 ubytovacích jednotkách, tak aby byl zajištěn kvalitní servis, soukromí a pohodlí všech hostů.

Penzion se nachází v rozlehlé a krásně udržované zahradě, kde si každý najde své oblíbené místo. Hostům je k dispozici moderní vyhřívaný bazén (8*3,5 m, hl. 1,5 m) s dostatkem relaxačních ploch a lehátek s venkovní sprchou a občerstvovacím koutkem (minibar, výrobník ledu, kávovar, dřez s T+S). Rodiny s malými dětmi ocení malé dětské hřiště s prolézačkami a houpací zahradní sedačku. Sportovně založení hosté mohou využít moderní ping-pong nebo ruské kuželky. K relaxaci slouží otevřené posezení pod pergolou a venkovní ohniště s lavičkami (el. gril).

V hlavní budově je klientům k dispozici společenská místnost s krbem na dřevo a LCD televizí, ve které se podávají snídaně a lze ji využít i na setkání rodin. Další místnost slouží jako odpočinková místnost s malou knihovničkou. Hned vedle je recepce s informačním turistickým servisem, prodejem map a upomínkových předmětů. K odpočinku pak slouží relaxační místnost s infrasaunou a lehátky. U hlavní budovy se nachází krytá prostorná terasa s plynovým grilem.

Pro mlsné jazýčky se nabízí bylinková a ovocná zahrádka. Součástí penzionu je i tradiční vinný sklípek, který mohou klienti během pobytu po dohodě využít. Pohodlné parkování je zajištěno vyhrazenými místy uvnitř objektu s kamerovým dozorem. Celý areál je pokryt kvalitním internetovým signálem WIFI.

Bohaté snídaně formou studeného i teplého bufetu jsou podávány každý den od 08:00 do 10:00 ve společenské místnosti.