Penzion Jako Doma ****

O penzionu

Penzion Jako Doma se nachází v jihomoravském Kyjově, přímo u cyklostezky nad vinnými sklípky. Tento moderně vystavěný a rekonstruovaný penzion nabízí své nadstandardní a detailně promyšlené služby tak, aby byl zajištěn kvalitní servis, soukromí a pohodlí všech hostů. Penzion se nachází v rozlehlé a krásně udržované zahradě s bazénem, kde si každý najde své oblíbené místo. Ubytování je rozděleno do venkovních rodinných bungalovů a dvou apartmánů v hlavní budově penzionu odpovídající klasifikaci čtyř hvězd ubytovacího zařízení.

Celková kapacita:

Celkem 5 ubytovacích jednotek
Skladba 5 x manželské lůžko, 2 x jednolůžko, 4 x rozkládací pohovka dvoulůžko
Celkem max. 19 osob
Celkem ubytování bez využítí rozkládacích lůžek: max. 12 osob

Začátkem roku 2022, jsme byli oficiálně certifikováni v kategorii Penzion Superior ****.

Vybavení

moderní stylový interiér
plochá televize
fén na pokoji
nekuřácké pokoje
klimatizace

Rodinný zahradní bungalov

Jedná se o nejmoderněji vybavené a nově postavené (r. 2019) rodinné bungalovy s výhledem do zahrady. Každý má svou vlastní uzavřenou předzahrádku s posezením a grilem a dále zadní krytou terasu se stojanem na kola a lavičkou. Do bungalovu se vstupuje chodbou s důmyslnou šatní celostěnnou skříni. Obývací pokoj, spojený s moderní, plně a nadstandardně vybavenou kuchyní (el. vařič, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, myčka), nabízí posezení (rozkládací trojsedačka), konferenční stolek, jídelní stůl s židlemi a BTV. Samostatná útulná ložnice obsahuje manželské 2-lůžko, noční stolky a komodu. Samozřejmostí je moderně vybavená koupelna se sprchou a fénem. Rodina ocení samostatné WC. Bungalovy jsou dále vybaveny moderní klimatizací a rekuperací (inteligentní výměna vzduchu).

57 m2
od 1 990 Kč
za noc vč. snídaně
(1-2 osoby)
od 2 590 Kč
za noc vč. snídaně
(3-4 osoby)

Velký apartmán

Tento pohodlný velký apartmán se nachází v hlavní budově a nabízí vstupní chodbu s velkou vestavěnou šatní skříní a botníkem, samostatnou moderní koupelnu (sprcha, umývadlo, úložné prostory), samostatné WC s umyvadýlkem a 2 samostatné pokoje. Hlavní a větší obývací pokoj nabízí pohodlné manželské 2-lůžko s nočními stolky, 2 křesílka se stolkem, pracovní stůl, komodu a BTV. Druhý pokoj (ložnice) nabízí 2 samostatná lůžka (možno spojit) s nočními stolky, rozkládací pohovku (dle potřeby přistýlka), křesílko se stolkem, komodu a BTV. V obou pokojích je klimatizace. Klienti mají možnost využít kuchyňky vedle společenské místnosti (mimo časy snídaně). Úschova kol je zajištěna na hlavní terase. Apartmán je vhodný pro větší rodinu nebo 2 manželské páry. Apartmán jako jediný nemá přímý výhled do zahrady.

50 m2
od 1 890 Kč
za noc vč. snídaně
(1-2 osoby)
od 2 490 Kč
za noc vč. snídaně
(3-4 osoby)
od 590 Kč
za noc vč. snídaně
(5. osoba na přistýlce)

Podkrovní dvoulůžkový pokoj

Tento apartmán vhodný pro páry se nachází v podkroví hlavní budovy a nabízí vstupní chodbu s vestavěnou šatní skříní, samostatnou moderní koupelnu s WC a ložnici s 2-lůžkem, BTV, komodu, dvě křesílka se stolkem
a pracovní stůl - kout. Krásný výhled na zahradu a Kyjov je možný z vlastního slunného balkonu, kde mohou klienti trávit romantické večery. Hosté mají možnost využít kuchyňky vedle společenské místnosti (mimo dobu snídaní). Úschova kol je zajištěna na hlavní terase. Klimatizace je samozřejmostí.

36 m2
od 1 890 Kč
za noc vč. snídaně
(1-2 osoby)