Penzion Jako Doma ****

O penzionu

Penzion Jako Doma se nachází v jihomoravském Kyjově, přímo u cyklostezky nad vinnými sklípky. Tento moderně vystavěný a rekonstruovaný penzion nabízí své nadstandardní a detailně promyšlené služby tak, aby byl zajištěn kvalitní servis, soukromí a pohodlí všech hostů. Penzion se nachází v rozlehlé a krásně udržované zahradě s bazénem, kde si každý najde své oblíbené místo. Ubytování je je rozděleno do venkovních rodinných bungalovů a dvou apartmánů v hlavní budově penzionu odpovídající klasifikaci čtyř hvězd ubytovacího zařízení.

Celková kapacita:

Celkem 5 ubytovacích jednotek
Skladba 5 x manželské lůžko, 2 x jednolůžko, 4 x rozkládací pohovka dvoulůžko
Celkem max. 19 osob
Celkem ubytování bez využítí rozkládacích lůžek: max. 12 osob

Vybavení

moderní stylový interiér
plochá televize
fén na pokoji
psům přístupno (mimo bojová plemena)
nekuřácké pokoje
klimatizace

Rodinný zahradní bungalov

Jedná se o nejmoderněji vybavené a nově postavené (r. 2019) rodinné bungalovy s výhledem do zahrady. Každý má svou vlastní uzavřenou předzahrádku s posezením a grilem a dále zadní krytou terasu se stojanem na kola a lavičkou. Do bungalovu se vstupuje halou s důmyslnou šatní celostěnnou skříni. Obývací pokoj, spojený s moderní, plně a nadstandardně vybavenou kuchyní (el. vařič, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, myčka), nabízí posezení (rozkládací trojsedačka), taburet, jídelní stůl s židlemi, biokrb a BTV. Samostatná útulná ložnice obsahuje manželské 2-lůžko, noční stolky a komodu. Samozřejmostí je moderně vybavená koupelna se sprchou a fénem. Rodina ocení samostatné WC. Bungalovy jsou dále vybaveny moderní klimatizací a rekuperací (inteligentní výměna vzduchu).

57 m2
2 100 Kč
za noc
(Apartmán)

Velký apartmán

Tento pohodlný velký apartmán se nachází v hlavní budově a nabízí vstupní chodbu s vestavěnou šatní sříní, samostatnou moderní koupelnu s odděleným WC, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, BTV a 2 samostatnými lůžky (možno spojit) a ložnici s 2-lůžkem a komodou. Klienti mají možnost využít kuchyňky vedle společenské místnosti. Úschova kol je zajištěna na hlavní terase. Klimatizace je samozřejmostí. Apartmán jako jediný nemá přímý výhled od zahrady.

50 m2
2 500 Kč
za noc vč. snídaně
(1-2 osoby)
2 800 Kč
za noc vč. snídaně
(3 osoby)
2 800 Kč
za noc vč. snídaně
(4 osoby)
3 200 Kč
za noc vč. snídaně
(5 osoby)

Podkrovní dvoulůžkový pokoj

Tento apartmán vhodný pro páry se nachází v podkroví hlavní budovy a nabízí vstupní chodbu s vestavěnou šatní sříní, samostatnou moderní koupelnu s WC a ložnici s 2-lůžkem, BTV a komodou. Krásný výhled na zahradu a Kyjov je možný z vlastního slunného balkonu, kde mohou klienti trávit romantické večery. Hosté mají možnost využít kuchyňky vedle společenské místnosti. Úschova kol je zajištěna na hlavní terase. Klimatizace je samozřejmostí.

36 m2
1 600 Kč
za noc vč. snídaně
(1-2 osoby)