Penzion Jako Doma ****

Rodinné bungalovy byly navrhován tak, aby maximálně splynuly s přírodou a nabídly tak hostům možnost uniknout od shonu města v příjemných zákoutích rozlehlé zahrady.

Omezená kapacita ubytovacích jednotek zajišťuje dostatečný prostor pro soukromí v celém areálu.

Do areálu mají vstup pouze ubytovaní hosté.

 

Bazén

Všem hostům je k dispozici venkovní bazén o rozměrech 8 x 3,5 m a hloubkou 1,5 m, otevřený v čase 6:30 – 8:00 a 9:00 – 22:00 po co nejdelší možnou dobu v roce s ohledem na tepelné čerpadlo. Prostranství kolem bazénu je zastíněno od okolního ruchu a poskytuje dostatek místa pro opalování a relaxaci.

Stolní tenis

V areálu zahrady je umístěn i stůl na stolní tenis, vybavení je k zapůjčení a jeho využívání je zdarma.

Ruské kuželky

Objevte kouzlo této jednoduché hry, při které se zabaví celá rodina. Pravidla a vybavení Vám ochotně poskytne obsluha recepce. Využití hry je zdarma.

 

Dětské hřiště

Ideální zázemí pro rodiny s dětmi nabízí i koutek s dětskými prolézačkami, který je v areálu taktéž k dispozici bez jakéhokoli omezení.

Posezení

V celém areálu se nachází několik klidových zón zaměřených k určitým účelům. Posezení s ohništěm k opékání, terasa s pergolou nebo přístřešek s plynovým grilem.

Vinný sklípek

Mimo společné posezení je součástí areálu i vinný sklípek, který je možné si zarezervovat pro soukromou akci nebo oslavu. Bližší informace o nabídce a možnostech pronájmu naleznete ZDE.

Zahrada

Zatravněnou plochu zahrady je možné využít k různým typům aktivit od cvičení jógy, až po míčové sporty či hry. Celá zahrada je koncipována do stylu parku tak, abyste se cítili skutečně obklopeni přírodou.